wtorek, 17 marca 2015

SPA dla stóp - maska w formie skarpetekWreszcie nadchodzi wiosna! :) Z racji tego, że dzisiejszy dzień jest typowo wiosenny, postanowiłam zacząć przygotowywać swoje stopy na letnie dni.


Dziś recenzja maski do stóp marki ŚWIT. Oto, co obiecuje producent:
Innowacyjna maska dla stóp w formie skarpetek z płatkiem fizelinowym nasączonym masłem shea, witaminami E i F, olejkiem z drzewa herbacianego, miętą pieprzową, mocznikiem, proteinami kaszmiru, to intensywna kuracja regenerująco-nawilżająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji Twoich stóp. To ekonomiczny produkt, który pozwala na systematyczną pielęgnację w domowym zaciszu.

Cena: 14.99zł, Rossmann

Widoczne efekty po 30 minutach. Czy to prawda? Przekonajcie się sami.

Jak widzicie na zdjęciach poniżej, w opakowaniu znajdują się dwie foliowe skarpetki z fizelinową wkładką. Opis na opakowaniu głosi, że skarpetki są nasączone, jednak chyba bym się z tym nie zgodziła. Chodzi o to, że w niektórych miejscach widoczne są plamy lub kleksy z kremu, a to co innego niż nasączenie.
Do opakowania dołączone zostały dwie prostokątne naklejki, które zapewniają utrzymanie skarpetek na miejscu podczas chodzenia.

PLUSY
+ świetna alternatywa dla tradycyjnych masek do stóp i dla osób w ciągłym biegu. Nie trzeba siedzieć lub leżeć z uniesionymi nogami i uważać, czy czegoś się nie pobrudziło :) Można chodzić po mieszkaniu i zajmować się własnymi sprawami, a maseczka działa
+ ładnie pachną miętą
+ widocznie wygładzają i nawilżają skórę stóp
+ mają długotrwałe działanie, a efekty są widoczne przez długi czas

MINUSÓW BRAK -skarpetkom nie mam nic do zarzucenia, nawet, gdybym się bardzo starała. Działają naprawdę cudownie, długotrwale nawilżone i gładkie stopy, czy dużo wymagam?

Serdecznie polecam do wykonania takiego SPA, zwłaszcza pod koniec okresu zimowego, kiedy najczęściej nie pamiętamy o pielęgnacji stóp i je zaniedbujemy.1 komentarz:

  1. Ale fajne :) nigdy nie próbowałam takich skarpetek

    OdpowiedzUsuń